Altus Servisi

Bornova Altus Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

Bornova Altus Servisi

Bornova Altus Servisi markadan bağımsız özel servis hizmeti vermektedir.

BORNOVA ALTUS SERVİSİ'NE HOŞGELDİNİZ


  • Hızlı Servis

    Altus marka ürününüz arıza yaptığında en önemli husus çabukluktur. Bornova Altus Servisi gelişen servis ağı sayesinde en hızlı Altus servis hizmetini sunar.

  • Profesyonel Servis

    Bornova Altus Servisi eğitimli personeliyle Altus kullanıcılarına kaliteli hizmet verir. Değişen her parça ve yapılan işleme 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

  • Güvenli Servis

    Bornova Altus Servisi özenle seçilmiş müşteri temsilcileri ve güvenilir teknik personeli ile Altus kullanıcılarının içini rahatlatır.

  • Ekonomik Servis

    Bornova Altus Servisi cihazınızın onarımı tamamlanmadan ücret talep etmez. Ödemeyi iş bitiminde nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

0232 326 38 28


Altus Servisimizden faydalanmak için hemen bizi arayın!

ÖZEL SERVİS

Bornova Altus Servisi


Bornova bölgesinde mobil teknik servisimiz ile 7/24 Altus Teknik servis hizmetini sunmaktayız.

Bornova Bölgesinde

İlçede

Mahallede

Doğru teşhis beyaz eşya sektöründe büyük önem taşır. Bunun bilincinde olan teknik personelden hizmet almanın farkını Bornova Altus Servisi ile yaşayın.

Altus cihazınızda doğru onarım için profesyonel Bornova Altus Servisimizi arayın.

0232 326 38 28

Bornova Altus Servis Ekibimiz

Bornova Altus Servisi, profesyonel ekibiyle kaliteli onarım sunar; problemin tekrarlanmaması için ayrıntıları gözden geçirir.

Bornova Altus Servis ekiplerimiz küçük ev aletleri, ocak, fırın, çamaşır ve bulaşık makineleri, buzdolabı ve derin dondurucuları hızlı şekilde onarır.

Bakım ya da onarım gerektiren Altus ev aletlerinizi altus servis ekiplerimiz kapınızdan alıp teslim eder.

Bornova Altus Servisleri


HIZLI VE GÜVENİLİR SERVİS HİZMETİNİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN 0232 326 38 28

Altus beyaz eşyalarınızın bakımını yaptırmayı unutmayın! Buzdolabı, fırın, çamaşır ve bulaşık makinenizin bakımını yaptırmayı unutmayın...

Altus çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, mikrodalga, buzdolabı, davlumbaz ve diğer beyaz eşyanızın arızasında servisimiz bakım ve onarım işlemlerini titizlikle yapmaktadır.



İzmir Altus Servisi Hizmet Bölgeleri


Hizmet Mahalleleri

Bornova Mahallelerinde Altus Servisi


Bornova ilçesinin mahallelerinde Altus cihazlar için markadan bağımsız özel servis hizmeti veriyoruz. Randevu ve bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

AtatürkMah. BarbarosMah. BeşyolMah. BirlikMah. DoğanlarMah. EgemenlikMah. ErgeneMah. ErzeneMah. Evka 3Mah. Evka 4Mah. EğridereMah. Gazi Osman PaşaMah. GökdereMah. GürpınarMah. IşıklarMah. KaracaoğlanMah. KaraçamMah. KavaklıdereMah. KayadibiMah. KazımdirikMah. KemalpaşaMah. KoşukavakMah. KurudereMah. KızılayMah. LakaMah. MeriçMah. MerkezMah. MevlanaMah. NaldökenMah. Rafet PaşaMah. SarnıçköyMah. SerintepeMah. TunaMah. YakaköyMah. YeşilovaMah. YeşilçamMah. Yunus EmreMah. Yıldırım BeyazıtMah. ZaferMah. ÇamiçiMah. ÇamkuleMah. ÇiçekliMah. ÇınarMah. ÜmitMah. İnönüMah.

Bornova — 45 mahallede Altus özel servis

Sıkça Sorulan Sorular

Bornova Altus Servisi — Sık Sorulan Sorular


Bornova Altus Servisi yetkili servis midir?

Bornova Altus Servisi yetkili servis değildir; markadan bağımsız özel servis olarak yerinde teknik destek sunar.

Bornova Altus Servisi telefon numarası nedir?

Bornova Altus Servisi iletişim numarası 0232 326 38 28 dir. Haftanın her günü arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Bornova Altus Servisi aynı gün gelir mi?

Bornova bölgesinde aynı gün yerinde servis planlaması hedeflenir; acil kayıtlar önceliklendirilir.

Bornova Altus servisi hangi cihazlara bakıyor?

Bornova Altus Servisi, Altus marka buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima ve televizyon cihazlarına yerinde müdahale eder.

Garanti kapsamındaki Altus cihazlara bakıyor musunuz?

Garantisi devam eden cihazlarda üretici yetkili servis yönlendirmesi önerilir; garantisi bitmiş Altus cihazlara özel servis hizmeti verilir.

Bornova mahallelerinde Altus servisi var mı?

Evet. Bornova ilçesindeki mahallelerde Altus cihazlar için markadan bağımsız özel servis planlanır.

Daha fazla bilgi için 0232 326 38 28 hattımızı arayın.

Özel Servis Hattı 0232 326 38 28 Şuanda Açık Ara